TARİH

18 Mayıs 2019 Cumartesi 13:00 – 18:00

KATILIM ÜCRETİ

150TL

ETKİNLİK MEKANI

Kadıköy

EBRU ATALAY KARAKUŞ İLE FENG SHUİ SEMİNERİ

Ev ve İş yerlerimiz de Feng Shui yöntemini kullanarak yapacağımız değişimler ile bulunduğumuz mekanın; bize kendimizi iyi hissettiren, daha huzurlu, bizi dinlendiren, eğlendiren, mutluluk veren, bereketli Mekânlara dönüşmesi mümkün.
Nasıl mı? Ev ve İş yerlerimizde kullandığımız eşyaların doğru köşelerde yer alması, renklerin doğru köşelerde kullanılması, Aktif obje dediğimiz TV, bilgisayar, müzik seti, akvaryum gibi ünitelerin doğru noktalarda yer alması ile.

Mekanlara ek olarak; biraz Metal’in sesi ( rüzgar çanı yada çan vb.), Ateş elementinin mum yada aydınlatma ile hayatınızı ısıtması, Suyun dinginliği (mekanda ki negatif etkileri içerisine çekip absorbe etmesi ile) yada bir akvaryum, şelale ile sesiyle mekanı beslemesi, Bitkiler ile hayatın yaşayan enerjilerini mekanda yaşatarak ve buna ek olarak hayatınıza çekip yaşamak istediğimiz olaylar ile ilgili sizin seçeceğimiz objelerinde doğru köşelerde yer almasını ile mekanlarımız dingin, bütünlenmiş daha çok size ait yaşayan, besleyen, dönüştüren sağlıklı mekanlara dönüşecektir.
Hiç düşündünüz mü; Ev yada İş yerin yüzde kaçını aktif olarak kullanıyorsunuz?

Mekan ve insan arasında, ruh ile beden gibi kopmaz bir bağ var. Bu sebepten dolayı mekanlarımızda yaptığımız değişimler, hayatımızda da yapmayı ertelediğimiz yada hep isteyip yapmadığımız şeyleri yapmaya başlamamızı sağlıyor.
2019’un yeni enerjileri ile Bahara ve Hayata yenilenerek devam edelim.
Ne dersiniz?

Ebru Atalay Karakuş

Feng Shui Danışmanı

1971 yılında Karadeniz Ereğli’de doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun oldu. İki sene yaşadığı İngiltere’de Feng Shui ile tanıştı. 10 senelik profesyonel çalışma hayatında Feng Shui ile hobi olarak ilgilendi. Bu arada Türkiye’de aldığı farklı eğitimlerin yanı sıra dünyanın sayılı Feng Shui üstatlarından biri olan Grand Master Raymond Lo’dan 2012 -2013 yıllarında Feng Shui eğitimi alarak Feng Shui’yi profesyonel olarak uygulamaya başladı. Şahıs ve kurumların Feng Shui danışmanlığını yapmakta ve Eğitimlerini düzenlemektedir.

Bu Etkinliği Beğendiniz mi?

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler:

16 Mayıs 2019

16 Mayıs 2019

16 Mayıs 2019