Ebru Cündübeyoğlu ile Aklımız Kontrolünü Yitirip, İpleri Tamamen Hayatın Gidişatına Devrettiğinde Neler Olur?

  • Tarih: 9 Mart 2019 Cumartesi
  • Mekan: Elite World İstanbul Hotel
  • Süre: 19:00 - 22:00
  • Katılım Bedeli: 450 TL

Elif Dağdeviren Moderatörlüğünde…

Romanı “Ferda”yı okuyucuyla buluşturan Ebru Cündübeyoğlu, yavaş yavaş hafızasını yitirmeye başlayan bir yazarın hikâyesi üzerinden hafızamızın kimliğimizi nasıl şekillendirdiğini irdeliyor.

Sohbetimiz hatırlamayı, unutmayı ve kimliklerimize dair dokunuşları anlamlandırmak üzerine geleceği, maziyi ve anı yaşamayı içerecek. Hem de bütün zamanları; taht zamanı, baht zamanı, aşk zamanı, deli zamanı, bilgi zamanı, ilgi zamanı gibi istisnasız bütün zamanları hakkaniyetiyle yaşamayı konuşacağız.

Konuşmacı Biyografisi

Ebru Cündübeyoğlu

10 Eylül 1974 yılında Almanya’nın Heilbronn şehrinde doğdu. Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü bitirdi. Kariyerine 1993 yılında televizyon sunuculuğuyla başladı. 1997 yılına kadar pek çok programın yapım ve sunumunda yer aldı. Televizyon dizileriyle başlayan oyunculuğu sahneye taşıyıp 1999’da tiyatro dünyasına adım attı. 2005 yılında Aşılı Kolum adlı şiir kitabı yayımlandı. Sanatçının 2013 yılında çıkardığı bir de müzik albümü vardır. Bir kız çocuğu annesi olan Cündübeyoğlu, gerek kamera karşısında, gerek tiyatro sahnesinde yer alarak seyircisiyle buluşmaya devam etmektedir.

  • Etkinliğimiz 19.00 - 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek olup kahve molası ve ikramlar dahil katılım kişi bedeli 450 TL’dir.

  • Kayıt için kayıt formu doldurulması ve formda yer alan banka hesap numaralarına ödemenin yapılması gerekmektedir.

  • Kayıtlar form ve ödeme önceliği dikkate alınarak kontenjanlandırılacaktır.