workshop-atöyle-etkinlik-detoks

TARİH

6 Nisan Cumartesi 10.00-17.00

KATILIM ÜCRETİ

750TL

ETKİNLİK MEKANI

Kadıköy

Hande Tekerekoğlu ile Detoks Semineri

Metropol yaşantısı, stres ve kötü doğa koşulları da eklendiğinde; vücuttan atamadığımız ve sürekli maruz kaldığımız toksinler zamanla; sağlığımızı olumsuz etkiler. Detoks demek; bahar yorgunluğundan uzaklaşmak, vücudu sağlıklı bir düzene geçirmek için gerekli alt yapıyı oluşturmak demektir. Zayıflama hedefiniz olmaksızın sağlıklı bir yeme düzenine geçişte ilk basamak detokstur.Bu seminerde vücudumuzun nasıl detoks yaptığına, detoks kapasitesini nasıl arttırabileceğinize, ne zaman detoks ihtiyacı duyduğuna dair bilgiler edinip; özellikle mevsim geçişlerinde uygulamanız için önerebileceğim bir detoks planı anlatılacaktır.

Hande Tekerekoğlu

Diyetisyen

İlk ve orta öğrenimi Gaziantep’te tamamladıktan sonra %100 burs kazanarak Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandım. 3.5 senede tamamladığım üniversite eğitimimi tamamlayarak 2015 senesinden mezun oldum. Hiç ara vermeden Yeditepe üniversitesinde yüksek lisans öğrenimi gördüm; bu esnada Çamlıca Erdem Hastahanesinde çalıştım. 2017 yılında çalıştığım hastahaneden ayrılıp tam zamanlı olarak kendi kanatlarımla uçmaya başladım. Handelicious Online Danışmanlık ve Beslenme sistemini kurdum.

2018 Ocak ayında yüksek lisans öğreniminden mezun olarak Uzman Diyetisyen ünvanını kazandım.Tüm bunlar sırasında instagramda bir blog kurup insanların bilinçli beslenmesi ve farkındalığını arttırmasına yönelik bilgi paylaşımı yapan, kendi hayatımı yansıttığım, tarifler ve videolar çekerek içeriğini zenginleştirdiğim bloğumu açtım. Bu blog sayesinde binlerce kişiye hitap edip mesleğimi uygulamak için ilham ve motivasyon buldum.Bugün hala online danışmanlık sistemimle dünyanın dört bir yanında beslenme danışmanlığı vermenin yanında çeşitli konferanslar vererek doğru ve bilimsel bilgiyi akıl süzgeciyle, sürdürülebilirlik felsefesiyle yaymaya, bloğum aracılığıyla sağlıklı beslenme farkındalığını arttırmaya çalışıp emekle hayallerimi bir bir gerçekleştirmek için çabalıyorum.

Bu Etkinliği Beğendiniz mi?

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler:

20 Nisan 2019

25 Nisan-16 Mayıs Arası

28 Nisan 2019