workshop-atöyle-etkinlik-bioenerji

TARİH

20 Nisan Cumartesi 10.00-17.00

KATILIM ÜCRETİ

750TL

ETKİNLİK MEKANI

Kadıköy

Luba Moiseeva ile Bioenerji Semineri

Luba Moiseeva’nın Bioenerji Bilimi’nin inceliklerini, farklı anlatım ve sunum yöntemleriyle aktardığı bu özel ve nitelikli Bionerji Eğitimi ile kendinizi ve sevdiklerinizi şifalandırabilirsiniz.

Katılımcılar, Bioenerji Bilimi’nin faydalarının yanı sıra, tüm dünyada uygulanan, ülkemizde de Sağlık Bakanlığı tarafından tamamlayıcı, alternatif tıp olarak kabul edilen Bioenerji Bilimi’ni öğrenerek kendi enerjilerini yorumlamayı ve uygulamayı deneyimleyebilirler. Eğitimlerimiz uyumlama ve uygulama gerektirdiğinden 20 kişi ile sınırlıdır.

Bioenerji uygulamasının genel faydaları:Bağışıklık sistemini güçlendirir. Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır. Metabolizmayı hızlandırır. Kronik yorgunluk ortadan kalkar.Ruhsal ve zihinsel şifalanma gerçekleşir. Her türlü ağrılarda etkilidir. Vücudun bozulan fonksiyonlarını düzenler. Vücudun dengesini sağlar. Modern tıp ile de kullanılabilir. Tüm dünyada uygulanan, ülkemizde de Sağlık Bakanlığı tarafından tamamlayıcı, alternatif tıp olarak kabul edilen Bioenerji’yi öğrenmek için siz de Bioenerji Eğitimine katılabilir, içinizdeki şifacıyı ortaya çıkarabilirsiniz.

Bioenerji Eğitimi’nde konu başlıkları:Bioenerji nedir?Bioenerji nasıl uygulanır?Bioenerjinin dengelenmesi Bioenerjist şifacı olmak. Kendi kendine bioenerji uygulaması. Auramızı güçlendirme çalışmaları, çakra nedir, çakra arındırma ve açma. Uzağa bioenerji gönderilmesi Hastalıkların nedenleri Bioenerji hangi rahatsızlıklara iyi gelir? Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır? Bioenerji seansları nasıl yapılır?Bioenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan bioenerji yapabilme kapasitesindedir.

Bioenerji frekansları dünyanın önde gelen doktor ve tıbbi araştırmacıları tarafından incelenmiş ve kanıtlanmıştır. Günümüzde ABD, Çin, İrlanda, Japonya, Rusya Federasyonu, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’de Bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, tıp fakültelerinde (bioenerji kürsülerinde), enstitülerde bioenerji eğitimi verilmektedir.

Tamamlayıcı tedavi yöntemleri (bioenerji) 1976 yılında Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından kabul edilmiştir.Türkiye’de de 02.11.2011 tarih 28103 sayılı resmi gazetede yayınlanan kanun hükmünde kararname ile TAMAMLAYICI ALTERNATİF TIP UYGULAMALARI (BİOENERJİ) KHK/663/8. Madde Ğ fıkrası ile SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından kabul edilmiş ve sağlık hizmetlerine dahil edilmiştir. Artık ABD’ de ünlü cerrahlar programa koydukları çok ağır ve kritik ameliyatlardan önce, hastalarının en azbir hafta bioenerji seansı almalarını sağlamakta ; böylece yapılacak olan operasyonun GÜÇLENDİRİLMİŞ BİR VÜCUTLA cereyan etmesi ve başarının garantilenmesini temin etmek yoluna gitmektedirler.

Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan ünlü kalp cerrahımız sayın Prof. Dr. Mehmet Öz görev yaptığı Columbia Presbyterian Tıp Merkezi`nde Batı tıbbıyla (Alopatiyle) Doğu tıbbını birleştirerek bioenerji ile şifada yeni bir ufuk açmıştır.(” Şifayı Yüreğinde Ara “, Altın Kitaplar, 1999)Bu kitapta Sayın Prof. Dr. Öz ABD hastanelerinde yaklaşık olarak 30.000 bioenerjistin, diğer branş hekimleriyle birlikte çalıştığını, ameliyatlara hasta başında iştirak ettiklerini bildirmektedir. Yine aynı eserde batı avrupa devletlerinde 17.000, İngiltere’ de de yaklaşık 8.000 bioenerjistin hastanelerde görev yaptıkları yazılmıştır.

Dr. Luba Moiseeva

Doktor ve Bioenerji Uzmanı

Bioenerji Uzmanı olan 1946 doğumlu Luba Moiseeva, Irkutsk Tıp Fakültesinin Kardiyoloji bölümünden mezun olmuş bir tıp doktorudur. Son 25 senedir bioenerji alanında çalışan Moiseeva Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim programları çerçevesinde Bioenerji Eğitimleri vermiştir.Klasik Bioenerji yöntemi yanı sıra hocası Cherstenikovdan aldığı kuzey slavian şifa tekniklerini kullanmaktadır.Bireysel seanslar ve Bioenerji eğitimlerine devam etmektedir.

Bu Etkinliği Beğendiniz mi?

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler:

20 Nisan 2019

25 Nisan-16 Mayıs Arası

28 Nisan 2019