TARİH

25 Mayıs 2019 Pazar 14:00 – 17:00

KATILIM ÜCRETİ

200TL

ETKİNLİK MEKANI

Kadıköy

NERGİS TUNÇİL İLE GALAKTİK ÇAĞ VE HAKİKATLER

“Yıldızlardan değil gözlerden okurum demiş üstat kaderi.
Ben hem yıldızlardan hem gözlerden okurum kaderi, benim işim bu.” diyor Nergis Tunçil.

Ve 21 Şubat Perşembe günü için bize özel hazırladığı sunumuyla “hak ve hakkaniyet” kavramlarını tüm gerektirdikleriyle düşünmemize, aydınlanmamıza, ardından da derin bir nefes alarak, yaşamı daha anlamlı, daha bilinçli hissetmemize imkan verecek.

Var oluşu aşağıdaki başlıklarla yeniden tanımlayabileceğiz.

Özgür İrade, Kader, Yeniden Doğuş-Reenkarnasyon, Karma Nedir?, İlahi Planlar, Dördüncü Boyuttan Beşe Geçiş, Galaktik Çağ, Kıyam nedir? Kıyamet nedir?, Ruhsal Yapılar, Rüya-Dejavu-Döngü, Galaktik Kardeşleriniz, Agarta, İlahi İşleyiş, İletişim-Vuku, Hastalıkların Mahiyeti, İnançlar, Niyetlerle İlerlemek
Özel seminerimize bekliyoruz sizleri…

Nergis Tunçil

Astrolog ve Spiritüel Rehber

2012 yılında uyanış planının aktive olmasıyla ilahi rehberlik ve ruhsal gelişim uzmanı olarak binlerce kişiyle çalışmıştır.
Reiki Master ve Norm Uzmanı Mehmet Parpudar ustanın, Nergis Tunçil’in ilahi rehberlik yolunda ilerlemesinde büyük bir katkısı olmuştur. İnsanlık önemli bir eşik noktasındadır ve pek çok hakikat bilgisinin aktarılma hakkı doğmuştur. Şamanik veya Reiki, yoga gibi kanallar bunların birer parçasıdır. Dünya üzerinde pek çok rehber uyanış için çalışmaktadır. Bulunduğumuz topraklar ilahi uyanışın ana merkezidir. Bu uyanışta, hatırlayışta görevli olanlardan birisidir Nergis Tunçil, ilahi platformda kâinat ve yapı sözcüsüdür.

İlahi kaynaktan kendisine iletilen bilgileri paylaşmaktadır.
İlahi çalışmalarının yanında Nergis Tunçil Türkiye’deki en eski astrologlardan birisidir. Astroloji eğitimine ve çalışmalarına İngiltere’de başlamıştır. Kısa bir süre Goa Yayınlarının genel yayın koordinatörü olarak çalıştığı sırada Beki İkala’nın kitaplarına destek vermiştir. Meleklerle ilgili çalışmalar da yürütmektedir.

Nergis Tunçil ayrıca Türkiye’yi psiko- astrolojiyle tanıştıran ilk isimlerden birisidir. Profesyonel astrolog olarak2001 yılından bu yana çalışmaktadır. burckolik com’da 18 senedir burç yorumlarını kesintisiz olarak okurlara ulaştırmıştır. Nergis Tunçil pozitife hizmet edenlerle yolculuğuna devam etmektedir.

Bu Etkinliği Beğendiniz mi?

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler:

16 Mayıs 2019

16 Mayıs 2019

16 Mayıs 2019