Nergis Tunçil ile Galaktik Çağ ve Hakikatler

  • Tarih: 21 Şubat 2019 Perşembe
  • Mekan: Suadiye
  • Süre: 14:00 - 17:00
  • Katılım Bedeli: 450 TL

“Yıldızlardan değil gözlerden okurum demiş üstat kaderi.
Ben hem yıldızlardan hem gözlerden okurum kaderi, benim işim bu.” diyor Nergis Tunçil.

Ve 21 Şubat Perşembe günü için bize özel hazırladığı sunumuyla “hak ve hakkaniyet” kavramlarını tüm gerektirdikleriyle düşünmemize, aydınlanmamıza, ardından da derin bir nefes alarak, yaşamı daha anlamlı, daha bilinçli hissetmemize imkan verecek.

Var oluşu aşağıdaki başlıklarla yeniden tanımlayabileceğiz.

Özgür İrade, Kader, Yeniden Doğuş-Reenkarnasyon, Karma Nedir?, İlahi Planlar, Dördüncü Boyuttan Beşe Geçiş, Galaktik Çağ, Kıyam nedir? Kıyamet nedir?, Ruhsal Yapılar, Rüya-Dejavu-Döngü, Galaktik Kardeşleriniz, Agarta, İlahi İşleyiş, İletişim-Vuku, Hastalıkların Mahiyeti, İnançlar, Niyetlerle İlerlemek
Özel seminerimize bekliyoruz sizleri…

Konuşmacı Biyografisi

Nergis Tunçil

2012 yılında uyanış planının aktive olmasıyla ilahi rehberlik ve ruhsal gelişim uzmanı olarak binlerce kişiyle çalışmıştır.
Reiki Master ve Norm Uzmanı Mehmet Parpudar ustanın, Nergis Tunçil’in ilahi rehberlik yolunda ilerlemesinde büyük bir katkısı olmuştur. İnsanlık önemli bir eşik noktasındadır ve pek çok hakikat bilgisinin aktarılma hakkı doğmuştur. Şamanik veya Reiki, yoga gibi kanallar bunların birer parçasıdır. Dünya üzerinde pek çok rehber uyanış için çalışmaktadır. Bulunduğumuz topraklar ilahi uyanışın ana merkezidir. Bu uyanışta, hatırlayışta görevli olanlardan birisidir Nergis Tunçil, ilahi platformda kâinat ve yapı sözcüsüdür. İlahi kaynaktan kendisine iletilen bilgileri paylaşmaktadır.

İlahi çalışmalarının yanında Nergis Tunçil Türkiye’deki en eski astrologlardan birisidir. Astroloji eğitimine ve çalışmalarına İngiltere’de başlamıştır. Kısa bir süre Goa Yayınlarının genel yayın koordinatörü olarak çalıştığı sırada Beki İkala’nın kitaplarına destek vermiştir. Meleklerle ilgili çalışmalar da yürütmektedir.
Nergis Tunçil ayrıca Türkiye’yi psiko- astrolojiyle tanıştıran ilk isimlerden birisidir. Profesyonel astrolog olarak2001 yılından bu yana çalışmaktadır. burckolik com’da 18 senedir burç yorumlarını kesintisiz olarak okurlara ulaştırmıştır.

Nergis Tunçil pozitife hizmet edenlerle yolculuğuna devam etmektedir.

  • Programımız 14.00 - 17.00 saatleri arasında sürecek olup, katılım kişi bedeli 450 TL’dir.

  • Seminer kayıt kontenjan yoğunluğuna bağlı, Suadiye Merkezimizde ya da Suadiye Otel Toplantı salonlarında gerçekleşecektir.

  • Kayıt için kayıt formu doldurulması ve formda yer alan banka hesap numaralarına ödemenin yapılması gerekmektedir.

  • Kayıtlar form ve ödeme önceliği dikkate alınarak kontenjanlandırılacaktır.