Özlem Güsar ile Kişisel ve Kurumsal Markalaşma Yolunda Lüksten Alınacak Dersler

  • Tarih: 30 Mart 2019 Cumartesi
  • Mekan: Elite World İstanbul Hotel
  • Süre: 14:00 - 17:00
  • Katılım Bedeli: 450 TL

Elif Dağdeviren Moderatörlüğünde…

Yüzyılı aşan geçmişleri ile her yaştan insanın tutkusu olmaya devam eden lüks markalar nasıl yönetiliyor ve  başarılarının arkasındaki sırlar neler? Hem özel hayatta, hem de iş yaşamında başarılı olmak için lüksten nasıl ders alabiliriz?

Gelecek yıllarda bizi moda ve lüks tüketim dünyasında neler bekliyor?

Bilmek, konuşabileceğiniz bilgiye sahip olmak en büyük lüks mü olacak?

Sosyal medya fenomenlerinin ekosistemini temizleme vakti geldi mi?

Nelere hazır olmalısınız? Nasıl bir yol izlemelisiniz? Pratikler ve göstergeler neler?

Konuşmacı Biyografisi

Özlem Güsar

Türkiye’nin ilk ve tek Lüks Marka Danışmanı olan Özlem Güsr; İ.T.Ü Endüstri Mühendisliği’nden sonra İşletme İktisadı’nda Uluslararası Yöneticilik programını bitirmiştir.

Procter & Gamble, Turkcell, Boyner Holding ve Garanti Ödeme Sistemleri’nde görev alan Güsar; Advantage Card, Bonus ve Shop & Miles kartlarının lansmanını gerçekleştirmiştir. 2000-2003 yılları arasında Gilan Mücevher’de Genel Müdürlük yapan Güsar; bu dönemde Topkapı Sarayı Hazine Dairesi’nin rönavasyonu ve Gilan’ın New York 5. Cadde’de butik açılışı ve dünyaya açılan ilk lüks Türk markası olma projelerinde görev almıştır.

2003 yılında lüks markalar ve tasarım sektörüne hizmet vermek amacıyla; ÖZGÜ ismiyle kurduğu şirketinde Güsar; özel uçak kiralama şirketlerinden otomobil markalarına, lüks otellerden saat firmalarına kadar çok geniş bir portföye marka ve stratejik iletişim danışmanlık hizmeti vermiştir. Lüks marka yönetimi; satışı ve müşteri memnuniyeti konularında eğitimler veren ve workshoplar düzenleyen Özlem Güsar’ın birlikte çalıştığı markalar arasında; Tiffany&co,, Swarovski, Boucheron Richard Mille A.Lange&Söhne, W İstanbul, Kerastase,YSL Beauty, Beymen, Vakko Rolls-Royce, BMW, Mercedes, Lexus, Akbank Private Banking, Yapı ve Kredi Bankası, Denizbank Private Banking gibi üst müşteri sınıfına finansal hizmet sunan markalar bulunmaktadır.

International Herald Tribune, Financial Times gibi uluslararası yayınların lüks konulu konferanslarına daimi davetlisi olan Güsar; Hürriyet, Milliyet, Sabah gibi gazetelerin ve Fortune, Forbes, Ekonomist gibi dergilerin lüks ile ilgili haberlerinde kaynak olarak başvurdukları ilk kişidir. Reklamverenleri arasında Maserati, Jaguar, JaegerLeCoultre, Mastercard gibi markaları barındıran ve Türkiye’nin ilk ve tek lüks ve gusto içerik sitesi olan ve aylık 100.000 tekil ziyaretçisi bulunan OGGUSTO’nun yaratıcısı olan Özlem Güsar; ayrıca birçok vakfın kaynak yaratma ve iletişim projelerinde gönüllü olarak görev almaktadır.

  • Etkinliğimiz 14.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek olup kahve molası ve ikramlar dahil katılım kişi bedeli 450 TL’dir.

  • Kayıt için kayıt formu doldurulması ve formda yer alan banka hesap numaralarına ödemenin yapılması gerekmektedir.

  • Kayıtlar form ve ödeme önceliği dikkate alınarak kontenjanlandırılacaktır.