TARİH

25 Mayıs Cumartesi 14.00-17.00

KATILIM ÜCRETİ

200TL

ETKİNLİK MEKANI

Kadıköy

SÜHEYLA NEGİZ İLE YÜZ YOGASI

Daha genç, daha ışıltılı ve daha dinamik bir cildiniz olsun ister misiniz? Yüz Yogası eğitimiyle bu mümkün! Genç bir cildin sırrı yüz yogasında gizli!Güzellik (yüz) yogası birçok sağlıklı yaşam sistemlerinden alınmış ve kombine edilmiş, hem sağlık hem de güzellik için yapılan komple bir çalışmadır.Yüz yogası egzersizleri ile daha ince, daha şekilli ve eskisinden daha sıkı bir yüze sahip olabilirsiniz.Yüz yogası egzersizleri, şekilli ve daha genç görünümlü bir yüz için basit ama gerçekten çok etkilidir. Tıpkı yoganın bedeni şekillendirip sıkılaştırması gibi yüz yogası da yüzü rahatlatan, güzelleştiren bir egzersiz tekniğidir.

Yüzünüzdeki kasların kuvvetlenmesine ve bu sayede var olan kırışıkların azalmasına ve yeni kırışıkların da oluşmasına engel olan Yüz Yogası yapmanın hayatınızı değiştirecek faydaları:Yüz yogası %100 doğaldır ve zararlı kimyasallar içermez.Her gün sadece 10 dakika boyunca yaparak kırışıklıklardan uzak, çok daha genç, güzel ve ışıl ışıl bir görünüme sahip olursunuz.Yüz yogası estetik cerrahiden ve piyasadaki kremlerden çok daha ucuzdur.

Yüksek fiyatlı güzellik metotlarının aksine yüz yogası tekniklerini uygulamak bedavadır. Günde düzenli olarak sadece birkaç dakika gerektirir.Yüzü şekillendirmek, ona daha genç, daha güzel bir görünüm katmak için kullanılan botoks yönteminin toksik etkilerine maruz kalmadan estetik bir yüze kavuşmanızı sağlar. Botoks uygulaması yerine doğal yüz yogası egzersizlerini uygulamanız çok daha sağlıklıdır.

Yüz yogası yaşlanma sürecini yavaşlatır. Yüz yogası ile yaşlanma süreci en az 2 kat yavaşlatılabilir.Derin yüz çizgilerinden ve kırışıklıklardan kurtulmanın en etkili yolu yüz yogası tekniklerini uygulamaktır. Artık stresli ruh haline, gergin bir yüze son! Yüz yogası yüzünüzdeki bütün gerginliği giderir.Yüz yogası daha rahat bir görünüm sağlarken yüz ve boyun kaslarını güçlendirir. Yüz yogasının temelinde, yüz kaslarını güçlendirmek ve sıkılaştırmak vardır.

Siz yüzünüzdeki kasları çalıştırdıkça, cildinize daha çok kan, oksijen ve ekstra güzellik veren bileşenler taşınmış olur.Bu da, yüze güzellik veren kollajen üretiminin artması ve cildin yaşlanma sürecinin yavaşlaması anlamına gelir.Botoksun neden olduğu donuk bakışların ve diğer uygulamaların (örneğin kimyasal peeling) yaratabileceği kırmızı yara izleri gibi yan etkilerin aksine yüz yogasının hiçbir yan etkisi yoktur.

Cildinize, kolaylıkla uygulanabilen egzersizler sayesinde doğal bir parlaklık ve rahat bir görünüm verir.Yüz yogası ile sarkmış gerdanlarınızdan kurtulabilirsiniz. Yaşlanma ile birlikte sarkan gıdınızı yüz yogası ile güçlendirip sıkılaştırabilirsiniz. (Asya kültüründe güzellik sırrı ve gençlik kaynağı olarak yüz yogası egzersizleri kullanılmaktadır.)Yüz yogası kişinin özsaygı ve özgüven duygularının artmasını sağlar. Hepimiz çok iyi biliriz ki daha iyi göründüğümüzde mutlaka daha iyi hissederiz.

Yüz yogası hem aynada göreceğiniz sonuçlar bakımından, hem de yaparken eğlenceli olması sebebiyle size kendinizi gerçekten çok daha iyi hissettirecek. İlk seanstan itibaren yüzünüzdeki farkı hissedeceksiniz.Yüz yogası egzersizleri hem uygulanması basit, hem gerçekten etkili ve üstelik de %100 doğal bir yöntemdir. Yüz Yogası ve Yüz Egzersizlerini öğrenip deneyimleyerek;Güzelliğinize güzellik katmak,5-10 yaş daha gençleşmek,Yüzdeki tüm kırışıklıklardan kurtulmak ve keskin, estetik, simetrik yüz hatlarına sahip olmak için programımıza bekliyoruz…

Süheyla Negiz

Yoga Eğitmeni

1968 doğumlu Negiz, MEB onaylı güzellik uzmanı, masaj terapisti ve yoga eğitmenidir. Vivekananda Yoga Üniversitesi yoga eğitmenliği sertifika programını tamamlamıştır. Gümüş Mor Alevi, Shambhala, Kundalini Reiki master’ıdır. Access Bars – Access Bars Face uygulayıcısıdır.Doktorların 4 ayda geçmez dediği yüz felcini, yüz yogası ve akupressür bilgileri ile 1,5 ayda hiç bir iz kalmadan geçiren Süheyla Negiz yoga, reiki, masaj ve yüz egzersizleri çalışmalarını gönüllü çalışmalarda ve özel merkezlerde devam ettirmektedir.

Bu Etkinliği Beğendiniz mi?

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler:

16 Mayıs 2019

16 Mayıs 2019

16 Mayıs 2019