workshop-atöyle-etkinlik-self-lifting

TARİH

8 Nisan Pazartesi 19.00-22.00

KATILIM ÜCRETİ

450TL

ETKİNLİK MEKANI

Kadıköy

Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa ile Self Lifting Semineri

Dünyada birçok ülkede uygulanan Yüz Refleks Terapi’nin Türkiye Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa’dan çok özel bir eğitim. Japon Cosmo Lifting / Sağlık ve Gençleşme eğitimi!Gençleşmek uğruna vücudunuza kimyasal enjekte etmeye, bıçak altına yatmaya son!Kendi ellerinizle kendi doktorunuz olmanız mümkün!

Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa insan vücudunun başlı başına bir mucize olduğunu söylüyor ve bizi kendi mucizemizi fark etmeye davet ediyor.Vücudumuzu daha yakından tanımak ve kendi doktorumuz olmak için bir fırsat!Gençleşmek ve sürekli genç kalmak, kırışıklıklardan kurtulmak, üstelik hayat boyu kendi kendinize yapacağınız uygulamalarla bunu sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.6 ayda bir yan etkileri olan kimyasal tedavilere ya da ameliyatlara sürekli büyük bütçeler ayırmanıza gerek yok.

Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa ile DOĞAL YOLLA CİLDİN GENÇLEŞMESİNİ SAĞLAYAN BİR YÜZ GERME YÖNTEMİ, SELF LİFTİNG (KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ TEORİK ANLATIM VE UYGULAMA)EĞİTİMİN FAYDALARI:Doğal yolla cildin gençleşmesini sağlayan bir yüz germe yöntemidir.Kırışıklıkların oluşmasını önlemede etkilidir.Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.Yüzdeki kan akışını ve lenfatik drenajı düzenler.Yüzün temel yapı taşları olan kollajen ve elastin yapımını artırır.Kadın ve Erkeklere uygulanabilir.Maliyeti,kozmetik ürünlerle ve diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında çok daha düşüktür.Günde sadece 10 dk ayırarak pratik bir şekilde uygulanabilir.

Kurumsal yapı yerleşmiş bir çok firmada firma yüzü olarak çalışan personelin ve yöneticilerin iyi görünmelerine katkıda bulunur.

Yrd.Doç.Dr. Gamze Şenbursa

Doktor

Gamze Şenbursa 1979 yılında Samsun’da doğmuştur. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun olmuştur. 2002-2003 yıllarında İmece Tıp Merkezinde çalışırken, H.Ü F.T.R Bölümünde Sporcu Sağlığı Ünitesinde yüksek lisans yapmaya başlamıştır. 2004 yılında Methodist Sports Medicine Center Thomas A. Brady Clinic Indianapolis-USA’de ‘’observer’’ olarak bulunmuştur. 2005 yılında ‘Omuz Impingement Sendromunda Manuel Terapinin Etkileri’ konulu yüksek lisans tezini tamamlayarak bilim uzmanlığı derecesini almıştır.2005-2006 yıllarında Bayındır Hastanesinde çalışmıştır. 2006-2011 yıllarında H.Ü F.T.R Bölümünde yarı zamanlı görev yapmıştır., 2011 yılında ‘’ nörolojik defisiti olmayan lumbal bölge patolojilerinde farklı tedavi yöntemlerinin karşılaştırılması’’ konulu tezini tamamlayıp ‘’ doktora’’ derecesini almıştır. Anima Rapha Manuel Terapi ve Refleksoloji Kliniği’ni 2009 yılında kurmuştur.2007-2011 yılları arasında uluslararası hakemli dergilerde 3 adet çalışması yayımlanmıştır. 2005-2014 yılları arasında uluslar arası bilimsel toplantılarda 16 bildirisi vardır, 10 adet egzersiz broşürü hazırlamıştır. ‘’Omuz Yaralanmalarında Rehabilitasyon’’ ve ‘’Diz Yaralanmalarında Rehabilitasyon’’ kitaplarında yardımcı editör-yazar olarak görev almıştır.2014 yılında Okan Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak çalışmaya başlamıştır. 2004 yılında Osteopathic Course ve Visceral Osteopathy Course’larını almıştır. 2006 yılında Advanced Course Kinesio-Taping eğitimlerini, 2007’de Cyriax Manuplative Therapy kurslarının tüm kurlarını tamamlamıştır. 2010 yılında Sujok Akapunktur tekniğinin 3 kurluk eğitimini tamamlamıştır.2010-2012 yılları arasında ‘’The International Foot and Facial Reflexology Institute’’de Refleks Terapi eğitimini tamamlayarak İspanya’daki enstitünün Türkiye temsilcisi ve eğitmeni olmuştur.2009-2011 yıllarında ISB Bootcamp’tan 100’ün üzerinde leadership eğitimi almıştır. 2012’de yaptığı bir çalışmayla Kinesio-Taping enstitüden en iyi çalışma ödülüne layık görülmüştür.Şuanda ‘’The International Foot and Facial Reflexology Institute’’ eğitmeni, Anima Rapha Manuel Terapi ve Refleksoloji Merkezinde yönetici ve Okan Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak görevine devam etmektedir.

Bu Etkinliği Beğendiniz mi?

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler:

20 Nisan 2019

25 Nisan-16 Mayıs Arası

28 Nisan 2019