Zeynep Özçoban ile Adaçayı Ritüeli

  • Tarih: 3 Mart 2019 Pazar
  • Mekan: Suadiye
  • Süre: 19:00 - 22:00
  • Katılım Bedeli: 450 TL + KDV

Adaçayı; çok eski zamanlardan beridir arındırmak için kullanılır. Kızılderiler; adaçayını Yüce Ruh’ un insanlara verdiği bir hediye olarak görürlerdi. Negatif enerjiyi nötrleyerek hem koruyucu hem de rahatlatıcı bir etkisi vardır. Eskiden adaçayını tütsüleyerek auralar ve evler temizlenirdi. Haliyle hala daha spiritüel olarak en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Yapmanız gereken adaçayını yakmak ve auranızı yıkamaktır. Adaçayı dumanı auranızı temizleyecek sizi arındıracaktır. Evimizdeki negatif enerji ve nazarı yok etmek için de düzenli olarak adaçayı ile evinizi tütsüleyebilirsiniz.

Adaçayının yapraklarında bulunan yağ, yandığı zaman ortaya inanılmaz sakinleştirici bir koku çıkarıyor. Bu da rahatlamanıza sebep oluyor.
Adaçayını çiçeklerle birleştirdiğimiz zaman hem çiçeklerin pozitif enerjisi hem de adaçayının ruhsal enerjisi birleşerek yapan kişiye inanılmaz bir rahatlama ve iyi hissetme sağlıyor.
Çiçekler, denge ve uyumun naifliğini hissettirirler. Kafamızı dünya işlerinden biraz olsun kaldırıp gökyüzüne, evrene bakmamızı sağlar, kendimizi ve kimliğimizi yüksek sesle haykırır Çiçekler. Egolarımıza baktırır. Çiçekler, onları besleyen sağlıksız negatif enerjileri temizler. Süpürür adeta eterik bedende ki durağan enerjileri, birikmiş blokajları kaldırır.
Seminerimizde Adaçayı Ritüeli’ni hem felsefesi hem de sunum modelleriyle derinlemesine işleyeceğiz.

Konuşmacı Biyografisi

Zeynep Özçoban

Bir zamanların ünlü tekstil devi Park Bravo Şirketinin Yönetim Kurulu Üyesi olan Zeynep Özçoban, uzun süre Moda dünyasında bir çok başarıya imza atsa da çiçekçi olmak hayali olan kişilerden biriydi. Bu hayalini yakın zamanda “Happy Me” markasıyla işe dönüştürdü. Kişiye özel tasarımların yanı sıra ev davetlerini çiçek ve mumlarla, ev sahibinin tarzına ve sofranın dizaynına göre düzenleyen Zeynep Özçoban, etkinliklerin de dekorasyonlarını çiçeklerle yeniden dizayn ediyor.

  • Programımız 19.00 - 22.00 saatleri arasında sürecek olup, katılım kişi bedeli 450 TL + KDV’dir.

  • Seminer kayıt kontenjan yoğunluğuna bağlı, Suadiye Merkezimizde ya da Suadiye Otel Toplantı salonlarında gerçekleşecektir.

  • Kayıt için kayıt formu doldurulması ve formda yer alan banka hesap numaralarına ödemenin yapılması gerekmektedir.

  • Kayıtlar form ve ödeme önceliği dikkate alınarak kontenjanlandırılacaktır.